Çalışanlarının eğitimlerine ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemden dolayı Kocaeli Sanayi Odası (KSO) 13’üncü Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni’nde Motorlu Taşıt Servis Sanayi kategorisinde Marmara Bölgesinin en başarılı firması olarak ödülü Kocaeli Kaya Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi almaya hak kazandı.

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) 13’üncü Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni’nde 24 firmaya KOBİ ile Büyük ve Orta Ölçekli İşletme Ödülü verildi. Bu yıl Motorlu Taşıt Servis Sanayi kategorisinde ödülü Kocaeli Kaya Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi almaya hak kazandı.

PROTOKOLDEN YOĞUN KATILIM

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) 13’üncü Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Yaşar Çakmak, Vali Seddar Yavuz ve firma temsilcilerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Etkileyen Liderlik Notları.. Etkileyen Liderlik Notları..

ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ VE SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen online töreni Ekotürk TV Ekonomi Programcısı Ali Çağatay sundu. Çalışanlarının eğitimlerine ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemden dolayı ödül almaya hak kazanan Kocaeli Kaya Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Atalay Kaya’ya ödülünü Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Çınar Ulusoy verdi.

REKABET VE PERFORMANS ARTTIRMAYA YÖNELİK ÇALIŞMA

Sanayiciler olarak böyle ödüller almaktan çok keyif aldıklarını belirten Kaya, “Aslında içten içe bir rekabet, performansı arttırmaya yönelik bir çalışma içerisinde oluyoruz. Kurumsal yapıların içerisinde sadece performans ölçülmüyor bildiğiniz gibi. Kazandığınız para, çalıştırdığınız personel gibi çeşitli değerler ölçülüyor. Dolayısıyla bize de bu kapsamda bir ödül veriliyor olması, bizim için ayrıca mutluluk kaynağı. Tabi çalışanlarımızın eğitimli ve kalifiyeli personel olmaları yönünde yaptığımız çalışmalar anladığım kadarıyla jürinin değerlendirmesinde önemli bir rol almış.

KOCAELİ KAYA OLARAK BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Kocaeli Kaya çatısı altında bulunan şirketlerimizden bir tanesi Kocaeli Kaya Otomotiv’dir. Tüm şirketlerimizde benzer çalışmaları yürütüyoruz. Daha iyi performans gösterebilmek adına çalışanlarımızı her projemize dahil ediyoruz. Biz büyük bir aileyiz. Aile olmanın temelinde güven ve şeffaflık yatıyor. Biz kazandığımız başarılarımızın tamamını veya kayıplarımızı, üzüntülerimizi hep çevremizdeki insanlarla paylaşıyoruz. İletişimde olduğumuz tüm insanlar bu paylaşımdan dolayı kendilerini aileden bir parça olarak görüyor. Dolayısıyla biz Kocaeli Kaya olarak büyük bir aileyiz” ifadelerine yer verdi.