İzmit Belediyesi'nin yeniden düzenlediği Acısu Sokak, asfaltlama ve halkın içini ısıtan renkli görüntüsünden sonra led aydınlatmalarıyla gece de mest ediyor.

İzmit Belediyesi'nin halkın talebi üzerine yenileme sözü verdiği küptaş yollu Acısu’da yeni düzenlemeler sonrasında yeni görünüm mest ediyor. İnönü Caddesi Yeni Turan bölgesiyle Hürriyet Caddesi’ni birbirine bağlayan Acısu sokakta küptaşları söküp yerine asfalt yapan İzmit Belediyesi, alt yapı menhol kapaklarını yol seviyesine çıkarıp yol kenarlarındaki babaları rengarenk boyayarak 320 metrelik yolu kartpostallık bir görünüme kavuşturdu.

GECE AYDINLATMASI 

Akşener’in desteğini alan Hürriyet, aşkla geçen 41 ayını halka anlattı Akşener’in desteğini alan Hürriyet, aşkla geçen 41 ayını halka anlattı

Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgede küptaşların verdiği sürüş zorluğunu ve gürültü kirliliğini asfaltlamayla ortadan kaldıran İzmit Belediyesi babaların boyanması sonrasında ortaya çıkan cıvıl cıvıl görüntüsüyle de yetinmedi. Vatandaşın taleplerine kıymet veren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet led aydınlatma yapılması talimatını verdiği Acısu, çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte gece görünümüyle de halkı mest edecek hale geldi.