Sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruda Başkan Hürriyet seçim çalışmalarına ilişkin sunduğu katkı ve seçim bürosu hazırlıklarını genel merkezin talimatı ve bilgisi doğrultusunda yaptıklarını ve Kocaeli İl SKM Başkanı Nazım Gençtürk'e bilgi verilerek koordineli bir şekilde işlerin yürütüldüğünü ifade etti.

Başkan Hürriyet'in paylaşımı şöyle:

Kamuoyuna Duyurudur

Cumhurbaşkanlığı kampanyası için seçim ofislerinin tutulması, reklam alanlarının kullanılması, gönüllü ekiplerin ihtiyaçları için gerekli çalışmalar gibi tüm hazırlıklar, genel merkezin talimatı ve bilgisi doğrultusunda ve İl SKM Başkanı Sayın Nazım Gençtürk beye bilgi verilerek koordineli şekilde yürütülmektedir.

Özellikle "Kılıçdaroğlu Gönüllüleri" çalışması Cumhurbaşkanı adayımız ve genel başkanımıza doğrudan bağlı olarak yürütülmektedir. Tüm belediye başkanlarının çalışmalara destek vermek üzere yapması gerekenler hakkındaki kararlar belediye başkanları toplantısında alınmıştır. Bu kararlar doğrultusunda hareket edilmektedir.

İl başkanı ve ilçe başkanları ile de görüşerek kampanya çerçevesinde bize nerede ihtiyaç varsa ve ne yapmamız gerekiyorsa talep edildiği taktirde yapmaya hazır olduğumuz da bizzat iletilmiştir.

Harun Yıldızlı da oyunu kullandı Harun Yıldızlı da oyunu kullandı

Durum böyle olmasına rağmen kasıtlı ve kişisel hırslarla, çalışmaları baltalama hevesi taşıyan bilinçli spekülasyonlar ve bu yönde gerçeği yansıtmayan haberler beyhude çabalardır.

"Sana Söz Yine Baharlar Gelecek" diyerek yola çıktık ve umudu büyütmek için İl/İlçe Başkanlıkları ve SKM yöneticileri, örgütümüzün emekçileri olan meclis üyelerimiz, başkan yardımcılarımız, koordinatörlerimiz ile var gücümüzle çalısıyoruz ve bu çalışmaları aynı koordinasyon içinde sürdürmeye devam edeceğiz.

Yine baharlar gelsin diye; birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız.

HADİ GELİN SİZ DE 
🥰"KILIÇDAROĞLU GÖNÜLLÜSÜ" 🥰 OLUN.

Çalışmalara destek vermek isteyen tüm gönüllüleri Cumhurbaşkanlığı seçim ofislerimize bekliyoruz.