Soylu-Özdağ arasında geçen sert polemiklere AKP'li vekillerden de ölçüsüz cümleler yağmaya devam ediyor. AKP Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz da bunlara eklendi.

Kocaeli AKP Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz sosyal medya hesabından şaşırtmayan bir çıkış yaparak Ümit Özdağ'a ağır ifadeler kullandı.

Gözden kaçırmayın

CHP İzmit: "Yurttaşlarımıza Davet!" CHP İzmit: "Yurttaşlarımıza Davet!"

KARANTAYA ALINMALI, AŞILANMALI

Özdağ’ın bu sözlerine ilişkin çok daha ölçüsüz bir paylaşım AKP Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz'dan geldi. Yılmaz şu sözleri kaydetti: “Bu şahıs İçişleri Bakanımızı, İçişleri Bakanlığı önünde ölümle tehdit ediyor! Provokasyonun bu kadar açık, bu kadar üst düzeyde yapıldığı görülmemiştir. Ölüm tehdidi kusan, insanları istila senaryosuyla tahrik eden bir parti genel başkanı. Bunun adı da demokrasi! Bu şahıs acilen karantinaya alınmalı, ağzına gem vurularak aşılanmalı! Yazıklar olsun”

AKP'li vekil Yılmaz'ın sosyal medya paylaşımlarına kendi partilililerinden bile ilgi gösterilmemesi dikkat çekti.

mehmet akif

NE OLMUŞTU?

"Bu adamı adam yerine koymam, bu hayvandan aşağı bir adamdır. Soros çocuğudur, operasyon çocuğudur. İstihbarat elemanı olduğu apaçık belli. İtibarımızı onun itibarı ile bir araya getirir miyiz ya? Haysiyetsiz adam..." ifadelerini kullanmasının ardından Özdağ da “Ben ve Süleyman hayatta olduğum sürece bitmeyecek. Yukarıda Allah var, ben bunun hesabını sormadan ölürsem gözüm açık gider. İkimizden biri ölene kadar devam edecek” ifadelerini kullanmıştı.