İzmit Belediyesi'nin, ailelerinden uzakta olan üniversite öğrencilerine destek olmak ve sıcak yemek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla

 hayata geçirdiği Anne Eli projesi yeni döneme başladı.

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Anne Eli, eğitim öğretim döneminin başlamasıyla birlikte tekrar hizmete başladı. Nisan ayından itibaren öğrencilere sıcak yemek imkânı sunan Anne Eli dün akşam itibariyle üniversite öğrencilerini ağırlamaya başladı. 

ANNE ELİ HİZMETİNDEN FAYDALANMAK İÇİN 

"Halka rağmen direnenler ile halk için çalışanların mücadelesi devam edecek" "Halka rağmen direnenler ile halk için çalışanların mücadelesi devam edecek"

Üniversite öğrencilerinin sıcak yemek ihtiyacını karşılamak amacıyla hayata geçirilen Anne Eli, Ayazma Mahallesi 17 Ağustos Bulvarı no:112’de hizmet veriyor. Anne Eli projesine kayıt yaptıran öğrenciler, hafta içi her gün 17.00 – 19.00 saatleri arasında 3 çeşit sıcak yemek hizmetinden faydalanabiliyor. Anne Eli yemekhanesinden faydalanmak isteyen öğrencilerin izmitanneeli.izmit.bel.tr adresinden başvuru formunu doldurmaları gerekiyor.

Yeni döneme başlayan Anne Eli hizmetiyle annelerin gözü arkada kalmıyor (5)

Yeni döneme başlayan Anne Eli hizmetiyle annelerin gözü arkada kalmıyor (4)

Yeni döneme başlayan Anne Eli hizmetiyle annelerin gözü arkada kalmıyor (3)