İzmit Belediyesinin ekonomik durumu elverişli olmayan vatandaşlara yönelik hayata geçirdiği Anne Taksi hizmeti aralıksız devam ediyor.

Hürriyet: Şehrin girişindeki değişime halkımız karar verecek Hürriyet: Şehrin girişindeki değişime halkımız karar verecek

Sosyal belediyecilik anlayışıyla toplumun her kesiminden vatandaşa dokunmaya devam eden İzmit Belediyesi, Anne Taksi hizmetiyle hem annelerin hem bebeklerin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Anne Taksi, ekonomik durumu uygun olmayan 38-42 haftalık gebe anneler, yeni doğum yapmış anneler, 0-2 yaş aralığında bebeğe sahip ebeveynlere rahat ve güvenli ulaşım sağlıyor. 

NASIL RANDEVU OLUŞTURABİLİRİM?

Anne Taksi, İzmit’te kadın doğum servisi olan Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi ile Alikahya Yerleşkesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için alınan randevularda hizmet veriyor. Anne Taksi hizmetinden yararlanmak isteyen ve İzmit’te ikamet eden vatandaşlar randevudan en az 3 gün öncesinde 0262 318 00 00 numaralı telefondan (dahili 4214) randevu oluşturulabiliyor.

İzmit Belediyesi Anne Taksi hizmeti aralıksız devam ediyor (2)