23 yaşında başına silah dayayarak intihar etti! Ağır yaralı...

Körfez Esentepe Mahallesinde bulunan bir evde 23 yaşındaki genç, tabancayla başına ateş ederek intihar teşebbüsünde bulundu.

23 yaşında başına silah dayayarak intihar etti! Ağır yaralı...

Alınan bilgiye ve iddialara göre Körfez Esentepe Mahallesi Şirin Sokakta bulunan bir evde meydana gelen olayda Samet Çetinkaya (23), tabancayla başına ateş ederek intihar teşebbüsünde bulundu. Evden silah sesi gelmesi üzerine içeri koşan anne Suzan Çetinkaya, oğlunu kanlar içinde buldu ve hemen komşulardan yardım istedi.

Komşular tarafından çağrılan sağlık ekipleri eve geldiklerinde Samet Çetinkaya’yı kanlar içinde buldular. Yapılan ilk müdahale sonrasında ağır yaralı olan Samet Çetinkaya, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. 

ASKERE GİDECEKTİ

Evde kimsenin olmadığı sırada silahla kendisini vuran Samet Çetinkaya, aile yakınları ile birlikte müzisyenlik yapıyordu. Düğün ve cemiyetlerde müzik yapan gencin pandemi döneminde işsiz kaldığı için bunalıma girmiş olabileceği söylenirken, yakında askere gitmeye hazırlandığı öğrenildi.

HAYATİ TEHLİKE

Ağır yaralanan Samet Çetinkaya'nın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenilirken neden intihar etmek istediği ise henüz belli değil. Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2021, 19:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER