Kan donduran olay! Karı-Koca yarım saat arayla bıçaklandı!

3 kişinin saldırısına uğrayarak, bıçaklanan Arda B. (25) cadde üzerindeki bir fatura ödeme merkezine sığındı. Yaralanan Arda B. hastaneye kaldırılırken, genci bıçaklayan kişiler ticari taksi ile kaçtı.

Kan donduran olay! Karı-Koca yarım saat arayla bıçaklandı!

Edinilen bilgi ve iddialara göre; Arda B.'nin bıçaklanmasından yaklaşık yarım saat sonra ise eşi Damla Sevim B. de olay yerine yaklaşık 500 metre uzaklıkta bulunan Ilgaz Sokak'taki evinin önünde kimliği belirsiz iki kadın tarafından bacağından bıçaklandı.

KANLAR İÇİNDE KALDI

Caddede yürüyen Arda B., kimlikleri tespit edilemeyen 3 kişi ile henüz bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Üzerindeki bıçağı çıkaran bir kişi Arda B.'yi kalçasından 2 kez bıçakladı. Kanlar içinde kalan genç, caddedeki fatura ödeme merkezine sığınırken, 3 kişi ise taksiye binerek kaçtı.

YAKALANMALARI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Fatura ödeme merkezi çalışanlarının ihbarı üzerine olay yerine polis ve 112 Acil Sağlık ekipleri geldi. Olay yerinde ilk müdahalesi yapılan Arda B., Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis ekipleri bölgede inceleme yaparken, kaçan 3 kişinin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

YARIM SAAT SONRA EŞİ DE BIÇAKLANDI

İzmit'te, Arda B.'nin bıçaklanmasından yaklaşık yarım saat sonra eşi Damla Sevim B. de olay yerine yaklaşık 500 metre uzaklıkta bulunan Ilgaz Sokak'taki evinin önünde kimliği belirsiz iki kadın tarafından bacağından bıçaklandı. Damla Sevim B.'nin yaralandığını görenler durumu 112 Acil Sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri bacağından yaralanan Damla Sevim B.'yi ilk müdahalesini yaptıktan sonra Kocaeli Devlet Hastanesi'ne götürerek tedavi altına aldı. Polis, kaçan 2 saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER