Sosyal medyadan intihar mektubu bırakan genç ölü bulundu!

Darıca İlçesinde önceki gün akşam saatlerine oldukça üzücü bir olay yaşandı. Sosyal medya hesabında 3 ayrı ve uzun maddeden oluşan bir intihar mektubu bırakan genç Darıca’da falezler üzerinde ölü olarak bulundu.

Sosyal medyadan intihar mektubu bırakan genç ölü bulundu!

Darıca İlçesinde ikamet eden ve bir kargo firmasında çalıştığı öğrenilen 18 yaşındaki Furkan Celep, önceki gün (Çarşamba) akşam saatlerine sosyal medya adresinde peş peşe 3 maddeden oluşan intihar mektubu paylaştı. Bu paylaşımı fark eden arkadaşları ve yakınları durumu polise bildirdi. Polis ekipleri hemen harekete geçerek her yerde Furkan’ı aramaya başladı. Furkan her yerde arandığı esnada, Darıca İlçesi Pirireis Mahallesi Yelkenkaya Caddesi üzerindeki falezlerde bir ceset olduğu bilgisine ulaşıldı. Olay yerine kısa sürede giden polis ekipleri,  ölü bulunan gencin Furkan Celep olduğunu belirledi.

NELER YAZDI?

Kayalıklardan atlayarak yaşamına son veren gencin cansız bedeni, itfaiye ekipleri tarafından falezlerden alınarak, olay yerine gelen sahil güvenlik botuna alındı ve kıyıya getirildi. 

Yapılan incelemeler sonrası Celep’in cenazesi adli işlemler için hastane morguna kaldırıldı.

Sosyal medyada paylaştığı intihar notlarında, herhangi bir  alkol veya uyuşturucu maddenin etkisi altında kalmadığını, depresyonda yada bunalımda olmadığını, bu kararı almak için  günler, haftalar ve hatta aylarca düşündüğünü, oldukça hassas kalpli  bir insan olduğunu ifade ederek, insanların sürekli yoluna taş koyacaklarını, bir araba veya ev  yada başka bir şey için  çabalayarak yıllarını harcamak istemediğini yazarak, her şeyi bırakıp gitmenin  daha mantıklı olacağını ifade ettiği öğrenildi.  Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER