İYİ Parti Başiskele İlçe Başkanı Ayşe Sönmez Rüzgar’dan Başiskele  belediye başkanına tepki: “Atatürk’ü kirli siyasetinize karıştırmayın”

İYİ Parti Başiskele İlçe Başkanı Ayşe Sönmez Rüzgar, AKP yerel yönetimler toplantısında skandal bir konuşmaya imza atan  AKP’li Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü’ye “Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e dil uzatmak, siyaset malzemesi yapmak ne haddinize” diyerek tepki gösterdi.
Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü’nün kabul edilebilir hiçbir yanının olmadığını söyleyerek tepki gösteren İYİ Parti Başiskele İlçe Başkanı Ayşe Sönmez Rüzgar, “Sınırını aşan bu cümleleri kime ya da kimlere yaranmak İçin yapmıştır bu bizi hiç ilgilendirmez . Ancak Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e dil uzatmak siyaset malzemesi yapmak kabul edilemez” dedi.
Bu polemiklerle bir yere varamayacaklarını da vurgulayan Sönmez Rüzgar, “Sayın Özlü, bu işleri bırakın da şu köstebek yuvasına çevirdiğiniz yolları düzeltin. Alt ve üst geçitlerinizi yenileyin kısacası belediyecilik adına bir şeyler yapın yani sözün özü işinizi yapın” diyerek sert dille eleştirdi.

Tarhan: Mahalle esnafı adeta can çekişiyor! Tarhan: Mahalle esnafı adeta can çekişiyor!