Roman Kahramanları Festivali'nde ilk konuk ETHEM BARAN oldu Roman Kahramanları Festivali'nde ilk konuk ETHEM BARAN oldu

editörlüğünü Dr. Mustafa Emir Üstündağ’ın yaptığı Bilimsel Çalışmalar adlı kitap, Türkiye’nin en saygın hukuk kitapları yayıncısı olan Yetkin Yayınları tarafından yayınlandı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla makalesini sunan ve kitabı duyuran Uysal şunu not düştü:

"Benim de “Limited Şirketlerde Pay Devri” adlı akademik makalemin yer aldığı Bilimsel Araştırmalar adlı kitap Yetkin Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Kitabı, Yetkin Yayınları’nın sitesinden temin edebilirsiniz."

WhatsApp Image 2022-12-24 at 15.34.25-1

LİMİTED ŞİRKET ORTAKLIKLARI

Av. Gürkan Uysal’ın makalesinde Limited Şirket ortaklarının şirket hisselerini nasıl devredebilecekleri, ortaklıktan hangi koşullarda ayrılabilecekleri anlatılmakta. Limited Şirket ortakları arasında çok fazla problem çıkaran bu hususlarda Gürkan Uysal konuya detaylı bir açıklama ve problemlere karşı da çözüm yolları sunmakta.

DOKTORA EĞİTİMİNİ SÜRDÜRÜYOR

Gürkan Uysal, avukatlık, arabuluculuk, köşe yazarlığı ve STK faaliyetlerinin yanında hukuk alanında akademik çalışmaları da olan bir isim. Halen Kocaeli Üniversitesi’nde doktora eğitimini devam ettiriyor ve hukuk alanında akademik çalışmalar yapıyor.

Av. Gürkan Uysal’ın şu ana kadar hukuk alanında yayınlanmış Katılım Bankacılığı adlı bir kitabı ve tamamı Ticaret Hukuku ile Şirketler Hukuku alanlarında altı ayrı kitapta yayınlanmış altı adet de akademik makalesi bulunmakta.

gürkan uysal

WhatsApp Image 2022-12-24 at 15.34.55