İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Evlatlarına tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan, yürekleriyle aile bağlarının güçlü olmasına önemli katkı sağlayan babalarımızın tek dileği çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve onların geleceklerini güvence altına alabilmektir.

Kuklaların Tarkan'ı Metin Ateş'ten Kassel Çocuk Köyü'nde muhteşem gösteri! Kuklaların Tarkan'ı Metin Ateş'ten Kassel Çocuk Köyü'nde muhteşem gösteri!

Hayatı ilk öğrenmeye başladığımız andan itibaren geleceğimize ışık tutan babalarımıza en güzel hediye onlara layık bir evlat olmak ve onlardan aldıklarımızı daima ileriye taşımak olmalıdır.

Bizlerle sevinen, bizlerle üzülen ve bizleri mutlu gördükçe daha da bahtiyar olan babalarımızın bu mutluluğunu daimi kılmak için ailemize, vatanımıza ve milletimize hayırlı hizmetler vermenin gayreti içerisinde olmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle başta vatanımız için canlarını feda eden kahraman şehitlerimizin babaları olmak üzere tüm babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyorum. Allah onları başımızdan eksik etmesin.