İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Mesajında barış, huzur ve sağlık diledi.

Mesajında bütün güzelliklerin hayatımızda yeniden yer bulması temennisinde bulunan Yıldız, "Bugün milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, dargınların barıştığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazanı Şerif’i idrak ederek bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. 

Pandemiden dolayı bir süre içimiz buruk bayramlar geçirdik. Bu zor zamanların ardından yeniden kavuştuğumuz sağlıklı ve yasaksız günlerle yine yan yana, diz dize kutlayacağımız bayrama ulaştık.

Ramazan ayında yaptığımız iftar programları, mahalle ziyaretleri ile hemşehrilerimiz ile iç içe olmaya, rahmet ayı Ramazan’ın bereketini hep birlikte yaşamaya gayret gösterdik. Bu buluşmalarda ayrıca hemşehrilerimizin fikirlerinden istifade ettik, dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirdik. Yaptığımız iftarlarla toplumun her kesiminden hemşehirlerimizle bir araya geldik ve sevgi bağlarımızı kuvvetlendirdik.

Bu duygu ve düşüncelerle İslam Alemi’nin, Aziz Milletimizin ve Kocaelili hemşehrilerimin Mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, bayramın bütün insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

Gözden kaçırmayın

Başkan Yıldızlı’dan Milletin Sesi mitingine davet Başkan Yıldızlı’dan Milletin Sesi mitingine davet