İYİ Parti Başiskele İlçe Başkanı Sönmez, Başiskele Belediye başkanını eleştirerek, “Belediye başkanı icraat yerine sadece konuşuyor” dedi.

Kocaeli için bunaltıcı SICAK uyarısı! Kocaeli için bunaltıcı SICAK uyarısı!

Başiskele Belediyesi Başkanı Yasin Özlü’nün belediyecilik yerine sadece konuştuğunu söyleyen İYİ Parti Başiskele İlçe Başkanı Ayşe Sönmez Rüzgar, ilçe merkezinin kazılan yolların hala asfalt dökülmediği için esnafın zor durumda olduğunu söyledi.

Başiskele ilçe merkezi Pınar caddesi üzerinde alt yapı çalışması nedeni ile kazılan yollar çok uzun zaman geçmesine rağmen hala asfaltlanmadığını söyleyerek tepki gösteren İYİ Parti Başiskele İlçe Başkanı Ayşe Sönmez Rüzgar, “Esnaf zaten durgun olan bu piyasa da zor ayakta dururken bir de yağmurda çamur ve pislik kuru hava da toz nedeni ile daha da büyük sıkıntı çekiyor. Zaten son günlerde elektriğe gelen zamlardan dolayı karanlığa gömülen esnaf bir de bir türlü asfalt atılamayan yollardan dolayı müşteri kaybına uğruyor. İnsanlar yürüyerek ya da araç ille bu yollara girmek istemiyor” dedi.

resize_IMG-20220214-WA0050
Belediye başkanının sadece konuşarak siyaset ve belediyecilik yaptığını söyleyen Sönmez Rüzgar, “Mehmet Yasin Özlü sizin bunlardan  haberiniz var mı?  Yoksa  bu konu da mı bilginiz dahilinde değil? Ya da şöyle soralım neyi bekliyorsunuz?  İcraat yerine sadece konuşacak mısınız” diyerek tepki gösterdi.

resize_IMG-20220214-WA0046