Kocaeli Aydınlar Ocağı’nı makamında ağırlayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, genel kurulda güven tazeleyen Süleyman Pekin’i tebrik ederek görevinde başarılar diledi.

Bu nasıl deprem mesajı? "Kat artışlarında ivedilikle kolaylık sağlanmalıdır" Bu nasıl deprem mesajı? "Kat artışlarında ivedilikle kolaylık sağlanmalıdır"

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Aydınlar Ocağı Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Pekin, yönetim kurulu Üyeleri; Görkem Uysal, Kadir Tiryaki, Şeref Gönenli ve Nail Baki, eski başkan Halil İbrahim Kahraman ile kuruculardan Ahsen Okyar’ı makamında ağırladı. Ziyarette İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut, koordinatör Yaşar Kardaş ve İzmit Belediyesi CHP Grup Başkan Vekili Nejat Çakır da hazır bulundu. 

BAŞARILAR DİLEDİ

Sivil toplum kuruluşlarının bir kent için çok kıymetli olduğuna değinen İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Aydınlar Ocağı’nın 19. Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Süleyman Pekin ve yönetim kurulunu tebrik etti, yeni dönemlerinde de başarılı çalışmalarını sürdüreceğine olan inancının tam olduğunu söyledi. Pekin ve yönetimi ise kendilerine destek olan Hürriyet’e teşekkür etti.