İzmit Belediyesi Ramazan ayının başlamasıyla birlikte halk iftarları programlarıyla vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Yeşilova Mahallesi’nde verilen ilk iftarın ardından Başkan Hürriyet, Mehmet Ali Paşa Mahallesi Doğu Kışla Kapalı Pazar Alanı’nda vatandaşlarla bir araya geldi.  İftar programında Başkan Hürriyet’e belediye yöneticileri eşlik etti. 

“TÜM DUALARINIZ KABUL OLSUN”

İftar programında konuşan Başkan Hürriyet,“ Tüm vatandaşlarımıza hayırlı iftarlar diliyorum. Şimdiden Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Rabbim bayrama da erişmeyi nasip etsin. Rabbim evinize bereket, hanenize huzur getirsin. Ramazan ayında tuttuğunuz bütün oruçlar, yaptığıız bütün dualar kabul olsun. Bugün istedik ki Bekirpaşa bölgesindeki yurttaşlarımızla bir halk iftarı yapalım. Soframızı paylaşmak için bizimle olduğunuz için teşekkür ediyorum” dedi.

VATANDAŞTAN TEŞEKKÜR

İzmit’te 19 Mayıs kutlamaları  Mançoband konseriyle başladı İzmit’te 19 Mayıs kutlamaları Mançoband konseriyle başladı

Doğu Kışla Kapalı Pazar Alanı’nda gerçekleşen iftara, mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi. İftar öncesi masaları ziyaret eden Başkan Hürriyet, vatandaşlarla sohbet ederek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.  İftar programından duyduğu memnuniyeti dile getiren vatandaşlar Başkan Hürriyet ve ekibine teşekkür ettiler.

İrftar programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi (6)