İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplam Hürriyet, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mübarek gecelerin hoşgörü ortamının gelişmesine ve güçlenmesine katkı sağladığına dikkat çeken Başkan Hürriyet, “Maddi ve manevi türlü zorlukların içinden geçtiğimiz günlerde merhametin, iyiliğin, hoşgörünün, paylaşmanın, dayanışmanın, umut ve huzurun gecesi; bin aydan hayırlı Kadir Gecesi’ne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

CAMİMİZİN BU HAYIRLI GECEDE HİZMETE BAŞLAMASININ MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM

Manevi iklimimizde önemli bir yere sahip olan mübarek Kadir Gecesi’nde ettiğimiz duaların kabul olmasını; ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa hidayet, esenlik, sevgi, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum. Ambarcı Tepebaşı Camimizin bu hayırlı gecede hizmete başlayacak olmasının ayrı mutluluğunu yaşıyor, halkımızla birlikte camimizde ilk kez edeceğimiz duaların heyecanını taşıyorum. 

DUALARIMIZ KABUL OLSUN

İzmit Belediyesi, larva ile mücadeleye hız verdi İzmit Belediyesi, larva ile mücadeleye hız verdi

Dualarla geçireceğimiz, manevi olarak çok güçlü hissedeceğimiz Kadir Gecesi’nin ardından, mübarek Ramazan Bayramı’na da sizlerle birlikte sağlık, birlik ve beraberlikle ulaşmayı temenni ediyorum. Şimdiden tüm halkımızın Kadir Gecesini ve mübarek Ramazan Bayramını tüm kalbimle kutluyorum.” ifadelerini kullandı.