İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, normalleşme adımıyla uzun bir aradan sonra ilk kez kepenk açan Fethiye esnafını ziyaret etti. Hürriyet bol kazançlar dileyerek taleplerini dinlediği esnafa hijyen seti dağıttı.

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, koronavirüs salgını ile mücadelede atılan normalleşme adımıyla ilk kez kepenk açan Fethiye Caddesi ve çevre sokaklardaki esnafı ziyaret etti. Siftah yapan İzmit esnafına salgın tedbirlerini sağlayabilmeleri adına içerisinde maske, siperli maske, dezenfektan ve kolonya yer alan hijyen seti dağıttı. 

İLK AĞIZDAN BİLGİLENDİRDİ

Başkan Hürriyet, İzmit Belediye Başkan Yardımcıları Ünal Özmural ve Dilek Yalçın, meclis üyeleri Mehmet Baştan, Tuncay Aşkın, Süleyman Şen, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Başkanı Murat Öztürk ve birim müdürleriyle İzmit esnafının taleplerini dinledi. Uygulanacak olan projeler hakkında da esnafı ilk ağızdan bilgilendiren Hürriyet, talepte bulunan iş yerlerine yönelik Belediye ekiplerinin dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarını gerçekleştirdiğini belirtti.

Kabine Toplantısı sonrası Erdoğan'dan EYT açıklaması! Kabine Toplantısı sonrası Erdoğan'dan EYT açıklaması!