İzmit Belediyesi, Ramazan Ayı’nın bereketi ile gönülleri iftar sofralarında buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda Alikahya Kültür Merkezi’nde,  İzmit Belediyespor sporcu ve aileleri bir arada iftar yaptı. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Belediyespor Başkanı Yusuf Erenkaya, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol’un da bulunduğu program, samimi görüntüler eşliğinde devam etti.

Hürriyet: 19 Mayıs bir milletin uyanışıdır! Hürriyet: 19 Mayıs bir milletin uyanışıdır!

HÜRRİYET, “SİZLERLE İFTAR YAPMANIN MUTLULUĞUNU PAYLAŞIYORUZ”

Programda konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Ramazan Ayı malum. Herkesin yan yana oruç açtığı ama daha da önemlisi yan yana lokmasını paylaştığı, birbirine dua ettiği hoşgörü ve dayanışmanın hakim olduğu çok hayırlı aylardan birisi. Biz de geçtiğimiz ramazanlarda olduğu gibi kentimizin birçok kitlesi ile bir araya gelmeye çalıştık. Bu sene de Allah’ın izni ile İzmit Belediyespor için ter döken siz sporcu ve aileler ile bir araya geldik. Sizlerle iftar yapmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Rabbim tuttuğunuz oruç ve duaları kabul etsin” dedi.

ERENKAYA, “İZMİT BELEDİYESPOR’U TEMSİL ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Hürriyet’in ardından konuşan İzmit Belediyespor Başkanı Yusuf Erenkaya, “Spor ve sporcu dostu İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in bize verdiği yetki ve destek ile bu güzel aile ile hizmetler vermekteyiz. Katılımınız için teşekkür ediyorum. El birliği en iyi şekilde İzmit Belediyespor’u temsil etmeye devam edeceğiz” dedi.