Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kahramanmaraş Dulkadiroğlu’nda çadır kentleri gezdi, vatandaşlarla sohbet etti. Kocaeli Ticaret Odası tarafından gönderilen çadırlarla kurulan çadır kentte vatandaşlarla sohbet eden Başkan Söğüt, onların taleplerini de dinledi, acılarını da paylaştı.

VAR GÜCÜMÜZLE SİZİNLEYİZ

Körfez Belediyesi olarak depremin ilk gününden bu yana yaraların sarılması için bölgede olduklarını belirten Başkan Söğüt, “Dulkadiroğlu ilçesindeki mahallelerimize mobil ekiplerimiz ile günlük seferler düzenleyerek yardımları ulaştırdık. Şimdi de köylerimize eksikleri doğrultusunda yardımlarımızı gönderiyoruz.

İSTEKLERİ YERİNE GETİRİLİYOR

Körfez’de 370 aileye kucak açıldı Körfez’de 370 aileye kucak açıldı

Bugün de Çadır kentimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızla sohbet etmek, hal hatır sormak istedik. Depremin yaşandığı ilk günden itibaren Kocaeli Valimiz Seddar Yavuz’un koordinasyonunda bölgede var gücümüzle çalıştık. Yaraların sarılması için de çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Başkan Söğüt, çocukların park talebi sonrasında da hemen yapılması için talimatı verdi, “En kısa sürede parkınıza kavuşacaksınız” dedi.

GEZDİ (2)

ÇOCUKLAR-1