İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız ile İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet İYİ Parti Genel Merkezi'nde Meral Akşener ile görüştü.

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız ile İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet İYİ Parti Genel Merkezi'nde karşılaştı. 

Ekonomimiz gibi futbolumuz da çöktü Ekonomimiz gibi futbolumuz da çöktü

Rutin çalışmalar ve önümüzdeki dönem için çalışma raporu üzerinden görüşme yapmak üzere iki gündür Ankara'da olduğu öğrenilen Başkan Şanbaz Yıldız, yeni açacağı spor tesisinin lansmanı ve tesise rahmetli Nihat Gürer'in adının verilmesi konularını görüşmek üzere genel merkeze giden Başkan Fatma Kaplan Hürriyet'i genel merkezde karşıladı.

Başkan Hürriyet'in de yeni açacağı spor tesisi için haftalar önce Genel Başkan'ın rahmetli ağabeyi Nihat Gürer'in isminin tesise verilmesi düşüncesini paylaşmak ve lansmana davet için Akşener'den randevu aldığı öğrenildi.

Başkan Yıldız'ın sosyal medya hesabında paylaşarak duyurduğu 'sürpriz' üçlü toplantı,  geçtiğimiz hafta gerçekleşen 'Vali isteğiyle bypas edilen Başkan Hürriyet' konusunun gündeme gelip gelmediği sorusunu sordurdu.

WhatsApp Image 2022-09-01 at 15.09.58