Demokrat Parti Merkez Karar Kurulu Üyesi İsmail Yazgan, Kurban Bayramı vesilesi ile bir mesaj yayımladı.

DP MKK Üyesi İsmail Yazgan mesajında; yirmi yıldır süren iktidar eliyle gelinen son noktada, toplumun huzurunun derinden sarsılmış olduğunun tespit edildiği ve en azından Kurban Bayramı vesilesi ile vatanın her metrekaresine huzur ve barış gelmesini dilediğini ifade etti.

EKONOMİK SIKINTILAR, ŞİDDET, TEK ADAM REJİMİ

Yaşanan ekonomik sıkıntıların milletin yaşam koşullarını darboğaza soktuğunu ifade eden İsmail Yazgan, "Kutuplaştırma siyaseti ile süren tek adam rejiminin doğal sonucu olarak ortaya çıkan sorunların tamamı milletimizi perişan etmekte. Bu bayram vesilesi ile tüm milletimizin en azından manevi duygularla nefes alabileceği bir süreç yaşanmasını umuyorum.

Bayramların, insanların birbiriyle kaynaştığı; birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günler olması gerçeğine  tutunarak, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi  pekiştirebilmeyi diliyorum.

Kandıra'da bu plajlarda denize girmek yasak! Kandıra'da bu plajlarda denize girmek yasak!

Kurban Bayramı'mızın anlamına uygun bir hoşgörü ve barış ortamı içerisinde geçirilmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerimle başta şehit ailelerimiz olmak üzere, gazilerimiz, kentimiz ve tüm milletimizin bayramını kutluyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum."