Hafiflik ve Estetiğin Buluşması YARGICI İlkbahar/Yaz Etek Koleksiyonu Hafiflik ve Estetiğin Buluşması YARGICI İlkbahar/Yaz Etek Koleksiyonu

Sezonun muhteşem atmosferiyle birlikte, Beymen Club'ın 2023-24 Sonbahar/Kış Kampanyası, şehrin tüm güzelliklerini keşfetmeye ve dolu dolu yaşamaya yönelik benzersiz bir çağrı niteliğinde.

Sonbaharın gelişiyle şehrin tüm ruhu bizi sararken, Beymen Club'ın 2023-24 Sonbahar/Kış Kampanyası #LivingInTheCity temasıyla herkesi anı yaşamaya ve şehrin enerjisine kapılmaya davet ediyor. Beymen Club'ın etkileyici tasarımları şehrin modasına modern ve güncel kodları taşırken kendini ve şehri yeniden keşfetmek için ilham veriyor.

Şehrin sokak ve caddelerinde keşif ve eğlence dolu bir yolculuğa çıkaran kampanyada, modellere şehrin renkli ve dinamik ruhundan ilham alan Beymen Club 2023-24 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nun modern, yenilikçi ve genç tasarımları eşlik ediyor. TBWA\İstanbul imzası taşıyan kampanyanın yönetmen koltuğunda Deniz Birgi yer alırken, kampanya fotoğrafları ise Mehmet Erzincan imzası taşıyor.