banner151
banner152

Yeni İnsan modeliyle, yeni bir Çağ ve yeni bir Dünya oluşmaya başladı. Bugün İnsanoğlu yaşamın içerisinde ilerlerken pek çok problemlerle karşı karşıya kalmakta ve baş edebilmek için farklı yollara farklı çözümlere başvurmakta.

Son zamanlarda gördüğüm tek şey insan için en önemli olan şeyin İyileşerek ve Şifalanarak Uyanmak olduğudur. İyileşme derken bununda fiziksel olarak değil onun dışında daha farklı gerçekleştiği bir Farkındalıktır. Peki nedir bu farkındalık?

Son zamanlarda danışanlarımla yapmış olduğum Ruhsal Terapi çalışmalarında, ilahi tesir yanına ulaştıklarında aldıkları bilgiler karşısında ne kadar şaşırdıklarına şahit oldum. Bilgilerin en önemli ortak yanı zihni eğitmek ve öncelikle çocuklarınızın zihnini eğitmek olduğuydu. Neden büyükler değil de çocuklar? Çünki Onların zihnini eğitmenin büyüklerden çok daha kolay olduğuydu. Tabiki bunu ben söylemiyorum. O bizimle ilgili her bilgiye sahip olan, tüm programımızı tasarlayıp sunan İlahi tesir yanımız söylüyor. Hatta “O” çocuklarınıza “Işığı öğretin” diyor.

Kendini bilen, fark eden, özellikle farkındalık seviyesi yükselmeye başlayanlar Ruhsal şifa tedavi yöntemlerini deneyimlemekten çekinmeyenlerdir. Bu durum insanların uyanmalarını sağlamakta ve bilinçli farkındalığa ulaştırmaktadır. Bir kişinin uyanması toplumun uyanması ve daha bilinçli farkındalığa ulaşarak olumsuz olan toplumsal zihin bilincini kırmaktır. Şunu söylemeye çalışıyorum; korkular, bizleri sınırlayan inançlar, olumsuz düşünce kalıpları, mevcut halde hala sürdürmektedir. Biz sevgiyi kalpte yaşamayı öğrendikçe, frekanslarımızı yükselttikçe, bulunduğumuz her yerde bunu deneyimleyerek hissetmeye devam ettikçe tüm bu negatif kalıplar yavaş yavaş bizi terk edecektir. İnsan üzerinde gelişim ve değişim yavaş yavaş kendini göstermektedir.

Bizler ayrı olamayız. Hepimiz biriz ve birlik bilincinde olmalıyız. Birlik olmalıyız, olamazsak ölürüz. Bizden eski bilinçsiz olduğumuz dönemdeki kalıplarımız yavaş yavaş uzaklaştıkça hepimiz barışa doğru hareket edeceğiz.

Göklerden gelen bir bilgide ne amaçla geldiğimiz sorusuna aldığımız cevaptı. Ben uzun zamandır bu cevabın mutlu bir kul olmaya geldiğimiz hususundaydı. Oysa cevap buraya “Barış” için geldiğimiz miş.

Belki de ortada bir hata vardı. Yaradandan ayrılırken kendimizi daha orda mutsuz hissettik, güvensiz hissettik ve hiçbir şeyin yolunda olmadığını gördük. Sonrasında da mutsuz olduk, sabırsız olduk ve egolarımız tavan yaptı. Sonrada baktık ki ne yaradandan ayrıyız ne de evrensel bilinçten.

Biz evrende biriz. Biz olduğumuzu fark ettiğimizde tüm bolluk bereket bize akacaktır.

En önemli anahtar, gerçekte kim olduğumuzu hatırlamaktır.

Bir sonraki adımlar, İyileşme, şifa ve farkındalıktır. Bunları başarmak istiyorsak, Reiki bize bu konuda en büyük desteği verecektir. Belli bir dizi çalışmayı kapsayan harika bir teknikti. O pastanın sadece bir dilimidir. Evrenin özüne inerek bütünlüğün bilgisine varmak onunla mümkün olmaktadır. Huzurlu bir yaşamın kapısını açmak konusunda rehberlik ederek yanında olan da odur.

Reiki ile bedeninizi tedaviye başladığınızda her bir alanınız bu çalışmaya dahil olur. Hele ki bu enerjiyi aktarmaya başladığınızda ne kadar zeki bir enerji olduğunu göreceksiniz. Sezgileriniz mutlaka size rehberlik edecektir.

Yani siz organa çalıştığınızda, blokajlar ortadan kalkacak ve duygusu da temizlenecektir. Mideye odaklandığınızda stres ortadan kalkacaktır.

Özellikle biz enerji veren taraf isek mutlaka diğer insanları destekleyeceğiz ve onları cesaretlendireceğiz. Ben her zaman şunu biliyorum ki bu benim için en büyük avantajımdır. İnsanlarla çalışırken onların ardında yatan o maskelerin arkasında gerçekte kim olduğunu bilir ve öyle çalışırım. Orda ki çabam onun da kendini görmesini sağlamak ve onun da bilincinin yükselmesini sağlayarak farkındalıkları fark etmesine destek olmaktır. Bu mucize Reiki (ilahi nur) enerjisiyle mümkündür.

Bu da birlik bilincine bir çağrıdır.

Bilinciniz yükselsin, Farkındalıklarınız artsın, sezgileriniz yükselsin, iyileşeyim diyorsanız, mutlaka Reiki öğrenmelisiniz. Bizde teklif var, ısrar yoktur.

Rüyaya yatacağız, gerçeğe uyanacağız.

Rüyadan uyandığımızda ölümü yaşayacağız.

Ve bu olay bizi kendi ışığımıza götürecek, İlahi tesir yanımızla bir olacağız ve bütünleşeceğiz.

Bütün bunlar nasıl mümkün olacak, elbette Reiki (ilahi nur) enerjisiyle…

Sevgi ve ışıkla kalın…

Spiritüel Yaşam Koçu & Eğitmen &Şifa Terapisti

Lale ATAMAN

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.