"Beni arayacaksanız Karamürsel’de kahvede çay içerken bulacaksınız, Dilovası’nda işçilerle aynı kaptan yemek yerken bulacaksınız. Bizi Genel Başkanımız gibi sahada, sokakta meydanlarda bulacaksınız" dedi.

Danıştay ve Yargıtay'daki seçimler: YSK üyeleri belli oldu Danıştay ve Yargıtay'daki seçimler: YSK üyeleri belli oldu

“5 yıl evvel bin bir zorlukla siyasi hayata giren partimiz bugün emin adımlarla yürümektedir. İYİ Parti Cumhuriyetin temel dinamiklerinin yok edilmesine karşı direnen kendini yetiştirmiş ve bu Cumhuriyetin önderliğinde bir Cumhuriyet kadınının başlattığı siyasal bir harekettir. Başarıya ulaşmış her siyasi hareketin arkasında mutlaka bir hikâye vardır. Kimimiz işimizle kimimiz aşımızla tehdit edildik.

EVİMİZ BASILDI

Genel Başkanımız Türküm demekten imtina edenlere ne mutlu Türküm demeyi öğreti. Padişah yol vermezse eşkiya kervan basamaz. Bizim evimiz basıldı evimiz. Türkün geleneğinde kadının yeri bellidir. Oysa bu ülkede kimimizin abla, anne dediği Partimizin Genel Başkanının evi basıldı. İktidarda olanların gözleri kör kulakları sağır oldu. Bu ülkenin hafız sorunu değil hafıza sorunu var. İYİ Parti siyaset döneminde çok önemli şeyler başardı, inanıyorum ki daha da iyilerini başarmaya devam edecek. İYİ Parti şerefli insanların partisidir. Ne mutlu eğri zamanda doğru yerde durabilen sizin gibi cesur insanlara.

whatsapp-gorsel-2023-01-15-saat-140256

BIKMADAN İNSANLARA ANLATACAK

Ülkemizin içinde bulunduğu durumu cadde cadde dolaşıp bıkmadan insanlara anlatacak, ana ve babamızdan emanet adlığımız bu kutsal vatanı yine güzelce bırakmak için iyi bir ekip kurduk. Gelin partinize sahip çıkın yarından tezi yok her partilimizi başkanlığa bekliyorum. Gelin görev talep edin herkese verilecek bir görev var patimizde. Beni görkemli açılışlarda, şatafatlı protokol törenlerinde arayın bulamazsınız. Beni arayacaksanız kahvede köylüde demli çay içerken bulacaksınız. Biz tıpkı genel başkanımız gibi onun izinde sahada meydanlarda arayıp bulacaksınız. Bugün salona baktığımda KKTC’den Ankara’dan, Sakarya’dan bir sürü dostumuz gelmiş hepinize teşekkür ediyorum. “

PROTOKOL-3