Bizkandırayız Platformu ve Bizkandırayız Müzik Topluluğu İzmir depremzedelerine ulaştırmak üzere yardım kampanyası gerçekleştirdi.

Bizkandırayız Platformu adına Aygün Aynagöz ve Yalçın Akkan’ın başlattığı çalışma amacına ulaştı. 17 Ağustos 1999 depremini iyi bilen Kandıra ve İzmit’te yaşayan Kandıralıların oldukça ilgi gösterdiği kampanyaya İzmir’de yaşayan Kandıralılardan da destek geldi.

Platform ve Müzik Topluluğu olarak tamamen gönüllülük esasına dayanarak gerçekleştirilen kampanyada toplananlar, İzmir’de bulunan arkadaşları Nihal Gezer’in ve Neşe Upak’ın desteği ile ihtiyaç sahiplerine ulaştı.

Listede yer alan; tüplü soba, termal takım, çocuk şapka takımı, polar kazak, çorap, mont, kaban, ayakkabı ve kumanyalar İzmir Bayraklı’da evlere yerleştirilen depremzedelere teslim edildi.

Kandıra Belediyesi ayçiçeği hasadına başladı Kandıra Belediyesi ayçiçeği hasadına başladı

Platform sözcüsü Aygün Aynagöz; “Deprem ve olağan dışı durumlarda Kandıralılar her zaman birlik beraberlik ve dayanışma içinde yaralara merhem olmaktadır. Desteğini esirgemeyen tüm yardımsever hemşerilerime teşekkür ederim.” dedi.