Aygün Aynagöz Başkanlığındaki Bizkandırayız Platformu, eski Kandıra Belediye Başkanı Diş hekimi Turan Sarı için Gülümse Cafe’de doğum günü kutlaması yaptı.

Kandıra’da Belediye Başkanlığı, Kandıra Gençlerbirliği Başkanlığı, Kocaelispor Kulübü Başkanlığı, Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanlığı ve 100.yılında Rotary Kulübü Başkanlığı gibi önemli görevleri yapmış olan Diş Hekimi Turan Sarı için yıllar önce Kandıra Belediyesinde birlikte görev yaptığı çalışma arkadaşları, Kandıra Gençlerbirliği oyuncuları ve sevenleri İzmit Gülümse Cafe’de bir araya geldi ve toplantıda anılarını seslendirerek duygu dolu anlar yaşadılar.

KATILIM

Kocaeli MHP İl Yöneticisi istifa etti! Kocaeli MHP İl Yöneticisi istifa etti!

Aygün Aynagöz’ün açılış konuşması ile başlayan toplantıda; Kocaeli Gazetesi yazarlarından İsa Akıncı, Kandıra Gençlerbirliği eski oyuncularından Tarık Kardaş, Hasan Yenişen, Öner Kaymak, Sedat Akdeniz, Suat Güzel, İlker Ersoy, Mesut Memiş, Günay Çölmek, Recai Güzel, Levent Açıkgöz, Bahadır Memiş, Süleyman Gökdemir, Zafer Kayı, Kandıra Gençlerbirliği eski koçu Murat Güzel ve Kocaeli
Kandıralılar Derneği Denetleme Kurulu Başkanı Ahsen Okyar, Turan Sarı ile ilgili konuşma yaptı.

GÖREVDEN ALINMAYAN TEK BELEDİYE BAŞKANI

Yaşantısında ve görev aldığı dönemlerde herkese eşit mesafede duran, almaktan çok çevresine veren, amatör kulüp olarak o yokluk dönemlerinde tüm oyuncuları Almanya’ya götüren, 12 Eylül askeri darbesinde görevinden alınmayan tek belediye başkanı olan Turan Sarı’ya tüm katılımcıların imzaladığı Kandıra Gençlerbirliği forması takımın eski koçu Murat Güzel ve eski kaptanlardan Öner Kaymak, İlker Ersoy ve Mesut Memiş tarafından  hediye edildi. Ayrıca Kocaeli Kandıralılar Derneğinin önceki dönem faaliyetlerini konu alan kitabı Ahsen Okyar ve Aygün Aynagöz tarafından takdim edildi.

FATMA KAPLAN HÜRRİYET SÜRPRİZ OLDU

İzmit Belediye Başkanı Fatma Hürriyet Kaplan’ında topluluğu selamlaması ve Turan Sarı’nın doğum günükutlaması günün bir başka sürprizi oldu. Oldukça sıcak sohbetin ardından Turan Sarı Doğum günü pastasını kesti ve çekilen hatıra fotoğrafı ile toplantı sona erdi.

5 (1)-1

4 (1)-2

1 (1)-8

6-40

3-65

2-90