M.A.C Global Kıdemli Makyaj Artisti Dominic Skinner ürün hakkında "Studio Fix Pro Set + Blur Ağırlık Hissi Vermeyen Sabitleyici Toz Pudra, makyajınıza profesyonel bir bitiş sağlayacak ve makyaj çantalarınızdan ayırmayacağınız favori makyaj ürününüz olacak.'' diyor. 

Karaca Air Pro Cook Airfryer  “Yılın İnovatif Ürünü” Seçildi Karaca Air Pro Cook Airfryer “Yılın İnovatif Ürünü” Seçildi

Studio Fix Pro Set + Blur Ağırlık Hissi Vermeyen Sabitleyici Toz Pudra yedi farklı renk seçeneği ile cildinizdeki fazla yağı anında emerek, parlamayı kontrol altına alır, cilt tonuna uyum sağlar ve kameralara hazır pürüzsüz mat bir cilt görünümü sunar. Studio Fix ailesinin yeni üyesi cildinizdeki parlama görünümünü kontrol etmek ve hemen matlaştırmak için yağ emici özelliği ile cildinize doğal ve mat bitiş sağlar. İnce ve nefes alabilen formülü ile hafif bir kapatıcılık sunarken makyajın 8 saate kadar daha kalıcı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

Şimdiye kadarki en hafif formüllü pudramız, makyajınızı gün boyu sabitlemek için özel olarak geliştirildi. M.A.C Global Kıdemli Ulusal Sanatçısı Gisel Calvillo, “Yeni Studio Fix Pro Set + Blur Ağırlık Hissi Vermeyen Sabitleyici Toz Pudra farklı renk seçenekleri ile dağılma, topaklanma ve çizgilenme yapmadan cildimi matlaştırmak için yeni favorim oldu ve ciltteki yağ görünümünü yumuşak ve transparan bir şekilde kapatıyor." dedi.

Makyaja başlarken cildinizi pürüzsüzleştirin ve özel uygulama aplikatörü ile görünümünüzü sabitleyin, ayrıca yolda giderken veya sokakta yürürken pratik dokunuşlar yapmak için de idealdir.

M.A.C Global Kıdemli Makyaj Artisti Dominic Skinner "Herhangi bir koyu göz farı uygulamadan önce gözlerinizin altına ve göz çevresine bol miktarda Studio Fix Pro Set + Blur Ağırlık Hissi Vermeyen Sabitleyici Toz Pudra uygulayın. Bu, göz farınızın sabitlenmesine yardımcı olacak ve dağılmasını önleyecek. Daha sonra, Fix+ spreyi ile görünümünüzü tamamlayın."