2. Lig play-off final maçında bu akşam Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda karşı karşıya gelecek olan Türkiye'nin iki köklü kulübü Kocaelispor ve Sakaryaspor finalde kozlarını paylaşacak. Kazanan takım adını TFF 1. Lig'e yazdıracak.

Bugün tek ses tek yürek kentimizin temsilcisi Kocaelisporumuzun yanındayız.

Müzesinde 2 Türkiye Kupası bulunan, Süper Lig ’de oynadığı dönemlerde 4 büyük kulübün 'korkulu rüyası' olan Kocaelispor ile müzesinde 1 Türkiye Kupası yer alan, Türk futboluna Aykut Kocaman, Oğuz Çetin, Tuncay Şanlı gibi birçok yıldız oyuncu kazandıran Sakaryaspor, TFF 1. Lig biletini almak için karşı karşıya gelecek.

Beyaz Grup’ta Manisa Futbol Kulübü, Kırmızı Grup’ta Eyüpspor’un doğrudan TFF 1. Lig’e yükseldiği Misli.com 2. Lig finalinde birbirlerine rakip olacak Kocaelispor ile Sakaryaspor en son 2010-2011 sezonunda Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup’ta birbirlerine rakip oldu.

Misli.com 2. Lig Play-Off finalinde iki köklü kulüp Kocaelispor ile Sakaryaspor arasında oynanacak maç saat 20.00’de başlayacak ve Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak. D-Smart’tan canlı yayınlanacak mücadeleyi Halil Umut Meler yönetecek.

Kocaelispor - Sakaryaspor muhtemel 11'ler:

Çalık Soylu'ya gitti, Zafer Partili Şahin'den cevap gecikmedi! Çalık Soylu'ya gitti, Zafer Partili Şahin'den cevap gecikmedi!

Kocaelispor: Bayram, Musa, Semih, Gökhan, Numan, Batuhan, Murat Cem, Benhur, İrfan, Mesut, Burak

Sakaryaspor: Oğuz, Canberk, Hakan, Burak, Ümit, Abdulaziz, Fatih, Muhammet, Azad, Çağrı, Ali Özgün

7x24 Kocaeli ailesi olarak Kocaelisporumuza başarılar diliyoruz.