Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli’nin markalaşmasının yanı sıra ulusal ve uluslararası düzeyde daha tanınır olması, şehrin tarihi, turistik ve kültürel alanlarının görünür hale gelmesi yönündeki çalışmalarını sürdürdüğünü bildirdi.

Düzenlenen bir programla Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın tarafından tanıtımı yapılan Kocaeli markası ve logosu da şehrin farklı noktalarında yerini almaya devam ediyor.

Bu kapsamda İzmit’in sembol yerlerinden olan Cumhuriyet Bulvarının Fevziye Camii mevkiine de yeni logo yerleştirildi.

VATANDAŞIN YOĞUN OLARAK KULLANDIĞI

Gün boyunca vatandaşların yoğun olarak kullandığı Cumhuriyet Bulvarına Kocaeli’nin markası ve logo tasarımı yerleştirildi.

Kocaeli İtfaiyesi 'Afetlere Hazırız' projesi için Yunanistan’da! Kocaeli İtfaiyesi 'Afetlere Hazırız' projesi için Yunanistan’da!

Kocaeli’nin tanıtımına önemli ölçüde katkı sağlaması hedeflenen logo ile gençler başta olmak üzere vatandaşların hatıra fotoğrafı ve selfi çektiği bildirildi. 

KOCAELİ MARKALAŞIYOR

www.kocaelimarkalasiyor.com internet sitesini de hayata geçiren Büyükşehir, Kocaeli’nin; sokaklarında turistlerin dolaştığı, konaklanan ve özel olarak ziyaret edilen bir şehir olması için de projeler geliştirildiğini bildirdi. 

YENİ LOGO GÖRSELİ

Daha önce D-100 Karayolu üzerinde yer alan İzmit’in 3 sembol köprüsünden biri olan Mimar Sinan Yaya Köprüsü’ne, İstanbul ve Sakarya istikametlerinde geçen araçların ve yayaların rahatlıkla görebileceği boyutlarda yeni logo görseli şimdi de Cumhuriyet Bulvarı Fevziye Cami önüne konuldu.