Yapılan programa İstanbul Çankırılılar Vakfı Eski Başkanı Mustafa Can, Ankara Çankırı Dernekler Federasyonu Başkanı Adem Can, İstanbul Çankırı Dernekler Federasyonu Kurucu ve Onursal Başkanı Mehmet Dereli, Kocaeli Çankırılılar Dernegi Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin İlkılıç, Sercan İlkılıç, Recep Cengiz, kocaeli gazeteciler cemiyeti başkan yardımcısı Hüseyin Öziri,  betaspor aş sahibi Osman şahin, Körfez ilce tapu müdür yardımcısı Sadık Kahraman, çevre mühendisi Abdülbaki Yetiş, Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Kocaeli Şube Genel Sekreteri Mustafa Çalım, Körfez Gençlik Merkezi Müdürü Bahadır Aligül, Çayırova Çankırılılar Derneği Başkanı Habip Köse, Körfez Çankırılılar Derneği Başkanı Özgür Efe, Gölcük, Darıca ve Gebze deki hemşehriler ile  Büyük Birlik Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Selim Öztürk katılım sağladı.

52e9279b-9963-4f28-9474-4422d14d6707

İstanbul Çankırı Dernekler Federasyonu Kurucu ve Onursal Başkanı Mehmet Dereli yaptığı konuşmada; "Ben muhtar adayı bile değilim, maalesef 25-30 kişi birleşiyor bir dernek kuruyor hemen herhangi bir siyasi partide aday çıkarıyorlar. Git bir partiye üye ol zaten aday olursun. Sen memleketin için koştur" ifadelerinde bulundu.

AKP'liler okul bastı! AKP'liler okul bastı!

"BİZLER BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

Ankara Çankırı Dernekler Federasyonu Başkanı Adem Can yaptığı açıklamada; "Konfederasyon için attığımız bu adım çok önemli inşallah hayırlara vesile olmasını dilerim. Bizler birlikte güçlüyüz, sizler sayesinde güçlüyüz, tüm Türkiye de teşkilatlanmalarımız devam ediyor" dedi.