CHP Kocaeli İl Örgütü tarafından düzenlenen Kurban Bayramı bayramlaşma programı ile partililer bir araya geldi

"Sandıktan korkan siyaset YAPMAYACAK!" "Sandıktan korkan siyaset YAPMAYACAK!"

Kurban Bayramının ikinci gününde CHP Kocaeli İl Başkanlığı, partililerle bayramlaşma programında bir araya geldi. Parti il binasında düzenlenen bayramlaşma programına CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, CHP Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, ilçe başkanları, CHPli meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

chp4

"KAPI KAPI DOLAŞIP İKTİDARA YÜRÜYECEĞİZ"

Programda kısa bir konuşma gerçekleştiren İl Başkanı Harun Yıldızlı," İlk defa İl başkanlığında düzenliyoruz bayramlaşma programımızı. Bütün ilçeleri buraya toplayıp hep birlikte kutlayalım istedik. Tüm örgütümüze yürekten teşekkür ediyorum. Türkiye'nin en büyük ihtiyacı huzur, birlik ve beraberlik. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Bayram bitiminde ise girmediğimiz ev kalmayacak. Bunun icin hepinize büyük görev düşüyor. Kapı kapı dolaşıp iktidara yürüyeceğiz " dedi.

chp3

"CHP VARSA HERKESİN İÇİN VARDIR"

İl Başkanı Harun Yıldızlı'nın ardından konuşan CHP Milletvekili Tahsin Tarhan, "CHP varsa herkesin için vardır. Umarım önümüzdeki dönem bu bayramlaşmayı yürüyüş yolunda yaparız. Vatandaşlarımız ile birlikte bayramlaşırız. Bu programı gerçekleştiren İl Başkanımıza ve il başkanlığımıza bu programı gerçekleştirdiği için teşekkür ediyorum.” dedi

chp5

chp1