CHP İl Başkanı Özgür Harun Yıldızlı ve il yönetimi, Aydın’a atanan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’a yaptıkları ziyarette kente sunduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Özgür Harun Yıldızlı ve il yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde yayınlanan valiler kararnamesi ile Aydın’a atandığı açıklanan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti. Başkan Yıldızlı, Vali Aksoy’a CHP İl Örgütü ve Kocaeli adına şehrimize sunduğu hizmetlerden dolayı teşekkürlerini ileterek, yeni görev yerinde başarılar diledi.

ATATÜRK’ÜN TARİHİ FOTOĞRAFINI HEDİYE ETTİLER

6'Lı masanın 9'uncu toplantısı! DP Genel Merkezi'nde! 6'Lı masanın 9'uncu toplantısı! DP Genel Merkezi'nde!

Vali Aksoy, Başkan Yıldızlı ve il yönetimine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek veda mesajlarını iletti. Başkan Yıldızlı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 1920’li yıllarda Kocaeli’ye yaptığı ziyaretler esnasında Derince Tren İstasyonu’nda çekilmiş olan fotoğrafını Vali Aksoy’a hediye etti. Vali Aksoy, bu anlamlı veda hediyelerinden ötürü Başkan Yıldızlı ve il yönetimine teşekkür etti.