Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Körfez İlçe Örgütü bayramın son gününde Çamlıtepe Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) ofisinin kapılarını açtı. CHP Körfez İlçe Başkanı Gülseren Solmaz Altunal, ilçe yönetimi, CHP Körfez İlçe SKM Başkanı Erkan Uygun, CHP Kocaeli 28. Dönem Milletvekili adayları Prof. Dr. Muhip Kanko, Harun Özgür Yıldızlı, Tülin Keçeci Güngör, Caner Arduç, Mehmet Ümit Küçükkaya, Belkıza İlter, partililer ve Çamlıtepe sakinleri açılışa büyük ilgi gösterdi.

Airfryer ve robot süpürgelerin ithalatında yeniden gözetim uygulaması Airfryer ve robot süpürgelerin ithalatında yeniden gözetim uygulaması

MİLLET BULUŞMASINA DAVET

Açılışta bayram coşkusunun umudun büyüdüğü yaklaşan 14 Mayıs seçimleri ile pekişti. Milletvekili adayları ve Körfez İlçe Örgütü tüm halkı 28 Nisan Cuma Günü saat 17.00’da Kocaeli Kongre Merkezi Miting ve Etkinlik Alanı’nda Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılımıyla gerçekleşecek Kocaeli Millet Buluşması Mitingi’ne davet etti.