Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHPKörfez Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nde baharı karşılayan çalışmalara ev sahipliği yapacak olan Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) ofisi kapılarını açtı.

CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, CHP Kocaeli İl SKM Başkanı Nazım Gençtürk, CHP Kocaeli İl Başkanı Bilal Özşahin, CHP Körfez İlçe Başkanı Gülseren Solmaz Altunal ve yönetimi, Körfez Belediye Meclisi üyesi Erkan Uygun, Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Mehmet Ali Tahtalı, Deva Partisi Körfez İlçe Başkanı Hatip Torgay, Demokrat Parti Körfez İlçe Başkanı Veli Yıldız, İYİ Parti Körfez İlçe Başkanvekili Murteza Uzun, CHP Kocaeli Milletvekili adayları Prof. Dr. Muhip Kanko, Tülin Keçeci Güngör, Caner Arduç, Belkıza İlter, geçmiş dönem CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve bölge halkı katıldı.

Halkevi Binası'nın teslim tarihi açıklandı Halkevi Binası'nın teslim tarihi açıklandı

HERKESİN YANINDAYIZ

Programda konuşan CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, “Bugün itibariyle geri sayım için 28. Gündeyiz. Halkın hakkını teslim almak için çok az bir süre kaldı. Gece gündüz aralıksız sokaktayız, fabrika önlerinde hak arayan işçilerimizin yanındayız, yoksulluğa mahkum edilen sofralardayız, fiyatları el yakan pazar esnafının tezgahındayız, yurtlarından çıkarılan öğrencilerimizin yanındayız. Derdim var diye herkesin yanındayız. Tüm kadrolarımız ile sahadayız. Baharı hep birlikte getireceğimiz güzel günler için bugün birbirinden kıymetli milletvekili adaylarımız ile Körfez’de bir SKM ofisimizi daha açıyoruz. Umudu yeşertmek için yan yana yürüdüğümüz herkese, Millet İttifakı ortaklarımıza, halkımıza teşekkür ediyorum” dedi

Unknown-3-12