Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili adayları, Kartepe Ulus Pazarı’nda ekonomik buhranı en derinden yaşayan hem esnafla hem vatandaşlarla dertleşti.

CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk ve yönetimi, Saadet Partisi Kartepe İlçe Başkanı Ethem Akboğa ve yönetimi, CHP Kartepe İlçe SKM Başkanı Tamer Ejderoğlu, CHP Kartepe İlçe Kadın Kolu Başkanı Ayla Demir, CHP Kartepe İlçe Gençlik Kolu Başkanı Kadir Keskin, CHP Kocaeli 28. Dönem Milletvekili adayları Harun Özgür Yıldızlı, Tülin Keçeci Güngör, Mehmet Ümit Küçükkaya, İsmet İşeri, Belkıza İlter, geçmiş dönem Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar, pazara girmeden önce Kartepe Ulus Pazarı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Reisoğlu ile bir araya gelerek bilgi aldı.

Vatandaşların yıllardır olduğu gibi bayram öncesi el yakan fiyatlardan dert yandığı ziyarette milletvekili adayları ekonominin normale dönme sürecinde izlenmesi gereken politikaları da aktardı. 14 Mayıs için geri sayım yapıldığı son günlerde vatandaşların CHP’li adaylara gösterdiği ilgi büyük oldu.

Gençlerin geleceği açısından önemli bir seçim Gençlerin geleceği açısından önemli bir seçim