KURUÇEŞME VE YENİDOĞAN

YSK Başkanı: Milletvekilliği için kesin sonuçlar bugün yarın YSK Başkanı: Milletvekilliği için kesin sonuçlar bugün yarın

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili adayları, İzmit Kuruçeşme esnafını ve Yenidoğan Pazar alanını ziyaret ederek vatandaşların taleplerini dinledi. Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Mehmet Demirtaş, CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Darcan, ilçe yönetimi, CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Zeki Karakadılar, CHP İzmit İlçe Kadın Kolu Başkanı Mediha Satıcı, İzmit İlçe Gençlik Kolu Başkanı Burak Akbulut, CHP Kocaeli 28. Dönem Milletvekili adayları Tülin Keçeci Güngör, Mehmet Ümit Küçükkaya, Berna Çetin ve geçmiş dönem CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay vatandaşları dinleyerek taleplerinin nasıl çözüme kavuşturulacağını da aktardı.

KASAP KIRMIZI ET SATAMIYOR

Fiyatların sürekli olarak zamlanmasından dolayı büyük sıkıntı yaşadıklarını ileten esnaflar, ekonomik buhrandan yakındı. Milletvekilli adaylarının ziyaret ettiği bir kasap ise tezgaha kırmızı et koyamadığını, çoğunlukla sakatat ürünleri sattığını ifade etti. Buhranın tüm dükkanlara ve tezgahlara yansımasını gözler önüne seren CHP Kocaeli Milletvekili adayları, çıkış reçetesi için Millet İttifak Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na ve Millet İttifakı listelerine oy istedi.