YSK: Kesin sonuçlar açıklandı, Meclis dağılımı netleşti YSK: Kesin sonuçlar açıklandı, Meclis dağılımı netleşti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli 28. Dönem Milletvekili adayları Nail Çiler ve Serap Çakır, Birleşik Metal-iş Sendikası Gebze 2 No’lu Şubesi Başkanı Necmettin Aydın ve sendika üyelerini ziyaret etti. CHP Kocaeli il Başkan Yardımcısı İsmail Sungur, CHP Kocaeli Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan ve ilçe yönetiminin de yer aldığı ziyarette metal işçileri, çözüm aradıkları sorunları aktardı.

EMEKÇİNİN KENTİ GEBZE

Emekçilerin ilettiği talepleri dikkatle dinleyen ve not alan milletvekili adayları Nail Çiler ile Serap Çakır, işçilerin meclisteki sesi olacaklarını ifade etti. Sanayinin başkenti Kocaeli’nin olmasında en büyük payı alan Gebze’nin, emekçiler için bir fırsat olması gerekirken ne yazık ki hak ettikleri değeri göremediklerini belirten milletvekili adayları bu döngünün kırılması için Millet İttifakı’nın masaya koyduğu politikaları aktardı.

MİLLET İTTİFAKI İLE EMEKÇİLER KAZANACAK

Gebze’nin önemini rakamlarla ortaya koyan Nail Çiler, Millet İttifakı’nın iktidarında işçilerin hak ettiği değeri göreceğini belirtti. Millet İttifakı’nın Türkiye’yi daha demokratik ve daha adil yarınlara taşımak için kurulduğunu belirten Serap Çakır ise sanayi kenti olan Gebze’de işçilerin daha güzel bir yaşamı hak ettiğini ve bunu da Millet İttifakı kadrolarının sağlayacağını ifade etti.

Unknown-33