7x24 Kocaeli Haber ve Yaşam Portalı'nın 'Çizi-Yorum'cusu Çiğdem Akifoğlu'nun bu hafta köşesinde çizim ya da yorumu yok çünkü o şimdi MEZUN!

'Çizi-yorum' isimli köşesinde her haftasonu çok çeşitli konularda çizimler yapan ve yaptığı çizimlere düştüğü yorumlarıyla takipçilerine, Z kuşağının donanımlı bir ferdi olarak farklı bir bakış açısı katan sevgili Çiğdem Akifoğlu artık tescilli mimar!

WhatsApp Image 2022-07-01 at 15.26.25 (1)

7x24 Kocaeli ailesi'nin en genç ferdi olarak çıktığı yolda, uzun yıllar boyunca her haftasonu emek harcayarak yaptığı çizimlerinden bir sergi açabilecek birikimi elde etmiş olan Çiğdem Akifoğlu Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden fakülte üçüncüsü olarak mezun oldu.

7x24 Kocaeli ailesi olarak; özverili, çalışkan kişiliği ile disiplinli çalışmalarının semeresini gören harika gencimiz Çiğdem Akifoğlu'nu gururla tebrik ediyoruz.

WhatsApp Image 2022-07-01 at 15.26.26

Bundan sonra yoluna yüksek lisans ve akademik kariyerle devam edecek olan sevgili Çiğdem Akifoğlu'na sonsuz başarılar diliyoruz.

Kıymetli ailesi Aylin-Arif Akifoğlu çiftini de gönülden kutluyor, Çiğdem'in başarısındaki fonksiyonları için tebrik ediyoruz.

WhatsApp Image 2022-07-01 at 15.25.54

Çiğdem Akifoğlu, köşesinde çizmeye ve yorumlamaya önümüzdeki haftasonundan itibaren, kaldığı yerden devam edecek.