Olumsuz hava koşulları sebebiyle hasta oğlunun hastaneye götüremeyen babanın yardımına İzmit Belediyesi koştu. Sosyal Medyadan babanın teşekkürü duygulandırdı.

İzmit Belediyesi şiddetli kar yağışının oluşturabileceği olumsuzluklara karşı teyakkuzda beklemeye devam ediyor. Bu kapsamda ekipler, vatandaştan gelen talep doğrultusunda hastalanan bir çocuğu hastaneye yetiştirdi. Ekipler çocuğu tedavisinin ardından evine geri getirdi. Yoğun kar yağışı sebebiyle ulaşım aracı bulamayan ve İzmit Belediyesine ulaşan vatandaş yardımları için ekiplere teşekkür etti. 

BAŞKAN HÜRRİYET VE EKİBİNE TEŞEKKÜR

Şiddetli kar yağışının vatandaşı mağdur etmesine izin vermeyen İzmit Belediyesi küçük çocuğun tedavisi boyunca hastanede bekleyerek ardından çocuğu ve ailesini evine bıraktı. Çocuğunun yardımına yetiştiği için İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e sosyal medya üzerinden mesaj atan baba, “Bugün benim küçük çocuğum rahatsızlandı ve hastaneye götürecek hiçbir ulaşım aracı bulamadık. Sizin yapmış olduğunuz hizmet sayesinde evimize bir adet 4x4 araç geldi ve bizi hastaneye götürdü tekrar evimize geri getirdi. Bu hizmet için size ve ekibinize sonsuz teşekkür ediyoruz. Ailecek saygılar ve sevgiler sunuyoruz. Allah sizin gibi insanları başımızdan eksik etmesin, ayağınıza taş değmesin. Hayırlı günler dilerim” ifadelerini kullandı.

Sanatseverler şiir ve edebiyata doydu! Sanatseverler şiir ve edebiyata doydu!