Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Üroloji Bölümü Anabilim Dalı Başkanı Cüneyd Özkürkçügil Uluslararası Bilimsel Komite'ye seçildi.

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde Üroloji bölümünde görev yapan Prof. Dr. Cüneyd Özkürkçügil, geçtiğimiz haziran ayında Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Üroloji Bölümü Anabilim Dalı Başkanlığına getirilerek önemli bir görev üstlendi. Kocaeli'nin tanınan ve sevilen simalarından biri olan ve kendi alanında Türkiye’deki 15 isimden biri olmayı başaran Cüneyd Hoca, önemli bir görev daha aldı.

BİLİMSEL KOMİTEYE SEÇİLDİ

"Sizin anlamadığınızı Fikri Işık ortaya koymuş!" "Sizin anlamadığınızı Fikri Işık ortaya koymuş!"

Daha önceki aylarda Board EAU Section of Female & Functional Urology ( ESFFU) (Avrupa Üroloji Derneği Kadın Ürolojisi ve Fonksiyonel Üroloji Bilimsel Komitesine kabul edilen Cüneyd Özkürkçügil, şimdi de Dünya Kontinans Derneği/International Continence Society (Kadın Ürolojisi ve Fonksiyonel Üroloji) bilimsel komitesine seçildi. Cüneyd Hoca, yeni göreviyle ilgili yaptığı paylaşımda ise şu ifadelere yer verdi:

KOCAELİ'YE HAYIRLI OLSUN

"Bugün benim için çok büyük bir gün
Bugün Dünya Kontinans Derneği/International Continence Society (Kadın Ürolojisi ve Fonksiyonel Üroloji) bilimsel komitesine seçildiğimi öğrendim. Akademik olarak çok önemli olan bu başarı Kocaeli'mize ve ülkemize hayırlı olsun"

Ekran görüntüsü 2022-07-14 214923