CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak, Darıcalı taksici esnafını ziyaret etti. Taksiciler ziyarette korsan taksiden dert yanıp gereğinin yapılmasını istedi.

MSB açıkladı: Bir şehidimiz var! MSB açıkladı: Bir şehidimiz var!

CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak Darıcalı taksici esnafının daveti üzerine Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi taksi durağı ile Darıca Merkez taksi durağını ziyaret etti.

TAKSİCİ ESNAFINA DEZENFEKTAN SETİ

Sarıtoprak’a meclis üyeleri Ayhan Şen ve Tuncer Saltaş da eşlik etti. Ziyarette Covid-19 sürecine dikkat çeken Sarıtoprak taksici esnafına dezenfektan seti hediye etti.

Ziyaretin ardından açıklama yapan Sarıtoprak;

“Taksici esnaflarımızın isteği üzerine Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Taksi durağı ile Darıca Merkez Taksi durağını ziyaret ettik. Ziyarette Covid-19 sürecine dikkat çekerek dezenfektan setlerimizi esnafımıza hediye ettik.

TAKSİCİ ESNAFI KORSAN TAKSİDEN ŞİKAYETÇİ

Taksici esnafımız korsan taksiden dert yandı. Plakaları ile birlikte bizlere bildirdi. daha önce emniyet güçlerine haber verdiklerini belirten taksici esnafımız konuyla alakalı bir işlem yapılmadığını dile getirdi. Ayrıca durak yeri müsait olan esnafımız ise belediyeden taksi durağı yapılmasını talep etti. Bütün istekleri not aldık.

DARICA İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Esnafımızın sorununu çözecek, derdine derman olacağız. Sizi dinliyoruz Darıca için çalışıyoruz” dedi.