Demokrat Parti Körfez İlçe Teşkilatı yeni binasına taşındı. Yeni Yalı Mahallesi Cahit Zarifoğlu Caddesi’nde uzun zamandır bulunduğu adresi bırakarak,

 daha geniş ve kullanışlı alana sahip olan Barbaros Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi Sönmez Sokak Şahin İş Merkezi numara 25’e taşındı.

"DAHA GENİŞ BİNA GEREKİYORDU"

Başkanlık odası, toplantı salonu, mutfak ve sekreterya bölümlerinin olduğu binada taşınma işleri bitirildi ve önümüzdeki günlerde de tabela asımı, cam giydirmelerin yapılacağı öğrenildi. İlçe Başkanı Veli Yıldız, eski binanın yer darlığı olduğunu, yeni binada ise kalabalık katılımlı toplantılar, eğitimlerin rahatlıkla yapılabileceğini söyleyerek, “Demokrat Parti geniş tabanı ile buluşmaya devam ediyor. Bize daha geniş ve kullanışlı bina gerekiyordu amacımıza ulaştık. Siyasetteki esen rüzgar Demokrat Parti’nin yine eski günlerine döneceğini gösteriyor” dedi.

İLK ZİYARETLER BAŞLADI

Fethiye Önvural hayatını kaybetti Fethiye Önvural hayatını kaybetti

Yeni binasına taşınan Demokrat Parti’ye ilk ziyaretler de başladı. Körfez Belediyesi eski Meclis Üyeleri Tayfun Balıkçı, Vahit Eryılmaz, eski Spor Koordinatörü Metin Özkan, Prf. Dr. Öznur Gökkaya, Veli Yıldız’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Siyasette hızlı günlerin başlayacağının belirtildiği sohbette gündem milletvekilliği, belediye başkanlığı aday adaylıkları oldu.