Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ( TOKİ ) Derince Sopalı’da yer alacak 260 konutun hak sahipleri, İzmit Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda yapılan kura ile belli oldu.

Derinceliler salonda heyecanla yerini alırken kura çekimi, "Şehit Aileleri, Terör, Harp ve Vazife Malulleri", "En az yüzde 40 engelli vatandaşlar", "emekliler", "18-30 yaş arasındaki gençler" ve "Diğer alıcı adayları" olmak üzere 5 kategoride devam etti.

ŞEHİT AİLELERİ

Yunus Yılmaz

Reyhan Şentürk

Ergin Koşar

Mamude Aygün

Sefer Tepe

Tülay Düzgün

Yunus Usda

Enver Örgüz

Hamide Uzunoğlu

Adem Albay

Ramazan Temiroğlu

Talia Aydemir

Seyfettin Karadeniz

ENGELLİLER;

Nebahat Aksoy

Şeyma Sönmez

Sadettin Erkan

Muhammet Ali Demirkıran

Abdulkadir Soydaş

Bünyamin Karakaş

Selda Gülkan

Ziad Tab

Recep Solgun

Şemsi Güler

Emrah Doğan

Ramazan Şimşek

Ahmet Sungur

EMEKLİLER

Fikri Köse

Bahri Tahmaz

Hülya Bilecan

Sabri Çelebi

Dursun Külcü

İbrahim Çelik

İbrahim Adalı

Hayati Üstündağ

Ayşe Öztürk

İpek Yıldırım

MEB: Ücretsiz yemek kapsamı genişletilecek! MEB: Ücretsiz yemek kapsamı genişletilecek!

Ayşe Gül Toklu

İrafet Ünal

Ramazan Beydilli

Gülşah Sarıkaş

Şahin Arslan

Sibel Eminoğlu

Hanife Akgün

Erdoğan Yıldırım

Ali Danabaş

Hasan Hüseyin Altıngül

Altun Demirel

Şükrettin Yiğit

Birsen Korkmaz

Hatun Toker

Kamil Öğdü

Musa Ceyhan

Erdal Turan

Recep Akçay

Hatice Ekinci

Sinan Bektaş

Yusuf Küçük

Nuri Akyüz

Erdoğan Dinçer

Casım Ceylan

Nevin Tekoğlu

Kadriye Nevruz

Ali Ataş

Mehmet Yurdcu

Celal Durmaz

Yakup Güler

Nursel Cengiz

Büşra Şimşek

Hamayıl Diler

Haluk Haşimoğlu

Ali Dolar

Cahide İşbaralı

Adife Gökcek

Keziban Deniz

Şükrüan Soğukoğlu

Ekrem Karakaya

Saliha Er

Gülten Yolcu

GENÇLER;

Tuğba Polat

Talha Yusuf

Mehmet Emin Özkan

İrem Solmaz Aydın

Burak Ersoy

Mehmet Akif Tutal

Ömer Yıldırım

Buket Çalışkan

Selim İpek

Emre Karakaya

Osman Aktan

Mert Ali Kaya

Furkan Esabil Erdem

Küçük Osman Doğan

Kübra Marangoz

Yağmur Bulut

Enes Hastürk

Ahmet Buğday

Osman Demir

Fatih Şahin

Gamze Acar

Abdurrahman Kır

Kerimcan Yaşar

Elif Nur Koçoğlu

Kübra Çeliksoy

Arda Efe Öztürk

Ayşe Yarşıbaş

Emre Orak

Emel Özal

Hacı İbrahim Özcan

Şerafettin Turan

İmge Okur

Burak Asımoğlu

Beyza Demirtaş

Ertürk Koşar

Elber Mirza Sucu

Yusuf Dege

Nuriye Salman

Ahmet Örçen

Öner Fırat Yeşil

Okan Tamsöker

Uğur Ecin

İrem Akgün

Sena Şevval Barın

Cansel Coşkun

Mehmet Akif Eroğlu

Selin Durmaz

Alican Aksan

Ayça Çınar

Abdullah Harun Sünbül

Elif İnce Dede

Elif Dalma

DİĞER;

Abdulkadir Vardoğan

Gökhan Metiner

Yasemin İdik Kurt

Cihan Ekrem Çetin

Vildan Erdoğdu

Dilek Kalkan

Emel Dilek

Şükrü Tanrıverdi

Mehmet Salih Aydın

Kıymet Hanım Erol

Tuğba Öntürk

Nisanur Ertuğrul

Abdulkadir Eroğlu

Hava Ayyıldız

Nermin Çakmak

Elif Ece

Melike Çömlek

Kübra Nur Gülşen

Şerif Macit

Erdal Şimşek

Orhan Demir

Bora Gürbüz

Ahmet Efe

Furkan Dilmaç

Hakan Çavuş

Abdülsamed Çalık

Buğra Kemal Koymatlı

Sevgi Yelmenoğlu

Tuğba Yeşilyurt

Öznur Karaaslan

Özkan Erbek

Zeynep Tutku Yiğit

Oğuzhan Özbey

Semra Şahin Akçan

Emre Şahin

Yasemin Kökser

Esma Kartal

Büşra Özdemir

Nazım Ekşi

Sümeyye Eroğlu

Fundanur Topal

Rıdvan Özyüksel

Cavide Düşek

Burcu Demirel

Gül Kaçar

Mehmet Batak

Öznur Oktulmuş

Ali Kerçin

Yakup Ayfer

Özcan Boztaş

Safiye Mirsu Şişli

Haluk Aktaş

Uğur Vardar

Ömer Faruk Korkmaz

Abdulsamet Dal

Tunahan Karataş

Gökhan Dolgunyürek

Tuğçe Özcan

Ömer Acar

Ebru Ulusu

Alihan Aygündüz

Aykut Bilgeç

Buğrahan Balta

Kader Altıparmak

Gürkan Sarıtepe

Kerim Özen

Selma Kozdereli

Cihat İskenderoğlu

Melahat Ergin

Yaren Sıla Eminoğlu

Songül Kaçmaz

Yunus Eren Külcü

Mesut Erkuş

İsmail Değirmenci

Tarkan Kaya

Abdurrahim Temel

İsmail Hakkı Toprak Ulutel

İsmail Özdemir

Ömer Öztürk

Furkan Dongaz

Doğan Sarıkaya

Hacer Kılıç

Hakan Dalmış

Hilal Aydın

Semiha Özeren

Osman Gökdemir

Mert Mogul

Emrah Doğan

Dilara Zenler

Yüksel Özdemir

Nuran Alpaslan

Şadiye Kalkan

Melike Çeledir

Fatma Çavuşlar

Burak Çolak

Abdullah Paksu

Şaban Çalışkan

Rabia Aydın

Bilal Enes Mansuroğlu

Enes Sarıçayır

Abdullah Tarım

Yavuz Şahin

Hatice Banu Mahmutoğlu

Zeynep Yayla

Ömer Nesipoğlu

Emine Yılmaz

Alperen Talha Üstünsoy

Işın Demirdaş

Ali Osman Çukur

Aysun Altay

Betül Bozkurt

Gönül Cankur Harmantepe

Ayşegül Yıldırım

İremnur Akyol

Onur Karakuş

Melik Akfırat

Fatih Çelik

Nedim Sakcı

Fatih Berkay Yiğit

Ömer Dağlı

Ludmila Çelik

Mustafa Akkaya

Sevgül Binici

Bülent Özgür

Sevil Oğuz

Cemre Yaşar

Emir Eminoğlu

Ece Balcı

Osman Kahraman

Ahmet Şimşek

YEDEKLER;

Zekiye Kocaman

Hasan İlker Manavcı

Onur İpek

Büşra Çakırsoy

Umut Deniz Günkaya

Muhammet Eldemir

Efran Yılmaz

Selen Yüce

Cenk Özden

Fatma Çakmak

İbrahim Şimşek

Barış Alp

Cemre Kut