Turizm sezonuna korona virüs tedbirleri kapsamında gerekli önlemleri alarak hazırlanan Kandıra Belediyesi, normalleşme sürecinde plajların yeniden kullanıma açılmasıyla beraber dezenfeksiyon çalışmalarını da hızlandırdı.

Salgınla mücadele planı dahilinde Kandıra merkez ve mahallelerinde dezenfeksiyon çalışmalarını sürdüren Kandıra Belediyesi Dezenfeksiyon Ekipleri yaz sezonunun gelmesiyle birlikte sahil bölgelerindeki çalışmalara ağırlık veriyor. Ortak kullanım alanlarına yoğunluk veren dezenfeksiyon ekipleri sahil bölgelerindeki tuvaletler, duraklar, soyunma kabinleri, oyun alanları, banklar ve çardakları düzenli aralıklarla dezenfekte ediyor.

Saadet İzmit 5. Olağan Kongresi büyük bir heyecanla gerçekleştirildi Saadet İzmit 5. Olağan Kongresi büyük bir heyecanla gerçekleştirildi

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan;

“Sürecin başından beri her yerde titizlikle sürdürdüğümüz dezenfeksiyon çalışmalarımızı yaz sezonunun gelmesiyle ve normalleşme sürecinin başlamasıyla sahil bölgelerimizde yoğunlaştırdık. Her alanda riski en aza indiren tedbirlerimiz ile vatandaşlarımızın sağlığını korumak için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.