Uluslararası Sakarya Bisiklet Festivali, 26-28 Ağustos tarihleri arasında ilimizde gerçekleştirilecek. Buna istinaden kapatılacak yollar hakkında uyarı geldi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan uyarı ve açıklama şu şekilde:

Deprem sırasında panik ve korku yaralanmalara yol açıyor! Deprem sırasında panik ve korku yaralanmalara yol açıyor!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve  Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde gerçekleşen Uluslararası Sakarya Bisiklet Festivali, 26-28 Ağustos tarihleri arasında  Kocaeli sınırlarında gerçekleşecek.

Bu nedenle vatandaşların ve festival katılımcılarının güvenliklerini sağlayabilmek adına bazı yollar belirli zaman aralıklarında araç ve yaya trafiğine kapalı olacaktır. Kapalı olacak yollar;

26 Ağustos 2022 Cuma günü saat 14.00 ile 18.00 saatleri arasında  Kartepe ilçesi Uzuntarla Mahallesi,  İzmit ilçesi Akmeşe Mahallesi, Kandıra yolu ve Kandıra ilçe merkezi gidiş-dönüş yolu olan Kandıra-İzmit 605-01 Devlet Karayolu

28 Ağustos Pazar günü ise saat 14.00-16.00 saatleri arasında Kandıra ilçesi Araman Mahallesi-Sarıgazi Mahallesi yol güzergahında bulunan bütün mahalle ve bağlantı yolları, cadde sokak ve kavşaklar araç ve yaya trafiğine geçici olarak kapalı olacaktır.

Duyuru (1)