Kur'an Kursu Öğreticisi Hocahanımlarla İzmit Öğretmenevi'nde kahvaltılı programda biraraya geldi.

'Olmasını arzu ettiğikleri her platformda dile getirdikleri özlük haklarının iyileştirilmesi, güven duygusunun hakim olduğu daha huzurlu ve sistemli çalışma şartlarının benimsendiği, çalışan personelin memnuniyetinin esas alındığı yönetim anlayışının, bu anlayışın kurum personeline hissettirildiği, mutabık kalınan kurul idare kurulu kararlarının mutlaka icraata geçirileceği inancının personelde de oluşması vb konularda gayret sarfettiklerini' ifade eden Şube Başkanı UYSAL sözlerine şöyle devam etti;

"Yetişkinlere ve aydınlık geleceğimizin teminatı evlatlarımıza verdiğiniz eğitim toplum tarafından da takdirle karşılanmaktadır. Bu vesileyle Siz Kıymetli Kur'an Kursu Öğreticilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sevincinizde kederinizde yanınızda olmaya büyük bir özveriyle devam edeceğiz. Hepinize sağlık afiyet huzur ve mutluluklar diliyorum" dedi.

resize_WhatsApp Image 2022-11-26 at 15.19.09

Kahvaltıya katılan Diyanet Birlik Sen Onursal Başkanı Emekli Dr.Öğretim Üyesi Ali Vasfi KURT da Diyanet İşleri Başkanlığının önem ve çalışma metodları ile alâkalı bilgiler aktardı.

Ergünkent İnşaat: “Daire sahiplerinin mağduriyetleri giderildi” Ergünkent İnşaat: “Daire sahiplerinin mağduriyetleri giderildi”


Kahvaltıda söz alan Hocahanımlar da; "İlkeli ve tutarlı duruşları, herzaman yanımızda olmaları ve gayretleri sebebiyle basta Numan UYSAL Hocamız ve ekibine teşekkür ediyoruz" dediler.

resize_WhatsApp Image 2022-11-26 at 15.19.08 (2)
Kahvaltıya Diyanet Birlik Sen Onursal Başkanı Emekli Dr Öğretim üyesi Ali Vasfi KURT, Şube Başkanı Numan UYSAL, Yönetim kurulu üyeleri Bilal AKBAŞ Mustafa AYAR Mustafa ÖZKAR Altan KARTAL ve Kur'an Kursu Öğreticisi Hocahanımlar katıldı.
Kahvalti sonrası Diyanet Birlik Sen Yönetimi tarafından  katılımcılara karanfil çiçeği ve kolonya hediye edildi.

resize_WhatsApp Image 2022-11-26 at 15.19.08