Mutlu gününüzü tüm gün taptaze kalacak, uzun ömürlü ürünlerimizden oluşan bir makyaj ile taçlandırın ve bu anlamlı gününüzde fotoğraf çekimi için kusursuz bir görünüm elde edin. 

Skin Long-Wear Weightless 

Fondöten SPF 15

Yakın çekimlerde mükemmel görünmeye hazırlanın ve taze, ışıltılı bir cilde "Evet" deyin. Skin Long-Wear Weightless Fondöten SPF 15, 16 saat kalıcılığı ve tüm ten renklerine uyan 43 farklı tonu ile özel gününüzü mükemmelleştirecek şekilde tasarlanmıştır. 

Fiyat: 1050 ₺

Luxe Lipstick

Son dokunuş. Cilt dostu içeriklerle formüle edilmiş renkler ve saten bitiş ile dudaklarınıza öpülesi bir görünüm verin. Luxe Lipstick, 36 göz alıcı tonda uzun süre kalıcı ve lüks renklerle gelin makyajınızı bir üst seviyeye taşır.

Fiyat: 800 ₺

Vitamin Enriched Face Base

Hem nemlendirme hem de cildi makyaja hazırlama özelliği ile #1 numaralı nemlendirici makyaj bazımız cildi anında besler, dolgunlaştırır ve makyaj için kusursuz bir baz oluşturur 

Fiyat: 1800 ₺

Long-Wear Cream Shadow Stick

İlk sürüşte aşk. Long-Wear Cream Shadow Stick gözleri renklendirir, belirginleştirir ve göz alıcı bir görünüm sunar. 24 saat kalıcı bu benzersiz ürünün mat ve ışıltılı tonları ile göz alıcı bir görünüme ulaşmak çok kolay.

 Fiyat: 750 ₺

Skin Full Cover Concealer

İlk andan after party’e kadar fotoğraflarda kusursuz görünün. Skin Full Cover Concealer'ımız göz altlarını aydınlatırken, 16 saatlik kalıcı kullanımı ile kusurları kapatırken ve çizgilenmeye karşı da dayanıklıdır.

Fiyat: 800 ₺

Pot Rouge

Cildinizde romantik bir pembelik yaratın. Favori kremimiz, yanaklara ve dudaklara hafif bir pembelik vererek görünümünüzü sıcak tonlar ile canlandırır.

Fiyat: 740 ₺

Highlighting Powder

İçinizdeki heyecanın ve aşkın ışıltısını ortaya çıkarın. En çok satan 1 numaralı highlighter’ımız, ışıltılı ve doğal yanaklar için jel ve tozun birleşimi ile formüle edilmiştir.

Fiyat: 920 ₺

Bronzing Powder

İster sıcak bir kumsalda, ister romantik bir kış gününde evlenin, hafif formüllü pudra bronzlaştırıcımız yumuşak, mat bir görünüm verir ve doğal bir güneş yanığı görünümünün sırrıdır.

Yeni Kitap: Doğanın Gizli Ağı Yeni Kitap: Doğanın Gizli Ağı

Fiyat: 920 ₺

Perfectly Defined Long-Wear Kaş Kalemi

Bir kaç dokunuşta bakışlarınıza anlam katın. Perfectly Defined Long-Wear Kaş Kalemi, çok amaçlı kalem ucu ile kaşlarınızı belirginleştirir. Yumuşak bir belirginlikten cesur bir yapıya geçiş sağlayan eğimli bir uca sahiptir. Fırça ile kaşlarınızı tarayarak kusursuz bir kaş görünümü için uygulamayı tamamlayabilirsiniz.

Fiyat: 820 ₺