Körfez'de oturan ve 4 ay önce nişanlanan Yavuz Çelikdede (24) adlı genç, iftardan hemen önce av tüfeği ile kendisini karnından vurdu.

Gözden kaçırmayın

Kaçak sigara ve makarona operasyon! Kaçak sigara ve makarona operasyon!

Alınan bilgi ve iddialara göre Cumhuriyet Mahallesi Karanlık Dere mevkii Seçkin Sokak’ta oturan ve Gebze’de bir fabrikada çalışan Yavuz Çelikdere, dün akşam iftardan kısa süre önce av tüfeğini alarak fişek koymaya başladı.

Evdekilerin sorması üzerine domuzlar için hazırladığını söyleyen genç adam daha sonra bahçeye çıktı. Kısa süre sonra tüfek sesi duyan ev halkı dışarı çıktıklarında Yavuz Çelikdede’yi karnından vurulmuş olarak kanlar içinde buldular.

Çağrılan ambulansla hemen ilk müdahale sonrasında hastaneye kaldırılan genç adam tüm çabalara rağmen kurtarılamadı ve vefat etti. Yapılan otopsi ve soruşturma sonrasında canına kıydığı belirlenen Yavuz Çelikdede, bugün Karanlıkdere camiinde kılınacak olan ikindi namazı sonrasında yukarı Hereke Mezarlığında toprağa verildi.

İntihar sebebi öğrenilemeyen gencin 4 ay önce nişan yaptığı ve 4 ay sonra yapılması kararlaştırılan düğün için hazırlıklara başladığı öğrenildi.

intihar