Değirmendereli yazar H. İhsan Sönmez yeni romanı Düşkıran Sarkacı’nın imzası için 11 Aralık 2021 Cumartesi günü saat 14.00-18.00 de okurlarıyla buluşuyor. İmza günü etkinliği,  İzmit Soydan İş Merkezi’nde “kitapkeyfim” sahaf kitapçıda gerçekleşecek.  

Şiir, öykü, deneme ve roman olmak üzere on üç eser yayımlayan yazar H.İhsan Sönmez Gri Tilki, Son İda, Zaman Tamircisi isimli romanlarından sonra bu kez de Düşkıran Sarkacı isimli romanının imzası için okurlarıyla buluşuyor. 

ROMAN TEMASI

Uygarlığın insana dair sevgi, aşk, merhamet gibi duyguları aşındırdığını ve bunun yerini şiddet, acımasızlık ve kötümserliğin bireyin bilinçaltına yerleştiğine dikkat çekerek “İhtimal mümkünü değil imkansızı düşlemektir” önermesiyle sevgi dolu bir dünyanın kurulabileceği eserlerinin ana temasını oluşturuyor. Özgün dil ve anlatımla dikkat çeken yazar, bireysel ve sosyal psikolojiyi, mekan ve zamanın ruhunu eserlerinde yansıtıyor.

İMZA GÜNÜ NEREDE

İmza günü etkinliği,  11 Aralık 2021 Cumartesi günü saat 14.00-18.00’de  İzmit Soydan İş Merkezi’nde “kitapkeyfim” sahaf kitapçıda gerçekleşecek. Yazar tüm okurlarını ve dostlarını imza gününe davet ediyor.